Продажі Fiat Chrysler в травні були максимальними для цього місяця за 10 років


Продажі Fiat Chrysler в травні були максимальними для цього місяця за 10 років

Fiat Chrysler Automobiles NV (FCA) у травні збільшив обсяги збуту автомобілів в США на 4% в порівнянні з тим же періодом 2014 завдяки зростанню попиту на седани Chrysler 200, а також позашляховики Jeep, говориться в повідомленні компанії.

Продажі зросли до 202 тис. 227 автомобілів і опинилися максимальними для травня з 2005 року. Крім того, вперше з березня 2007 року вони перевищили 200 тис. на місяць.

Експерти, опитані агентством Bloomberg, у середньому очікували зростання продажів на 2,6%.

При цьому обсяги продажів всіх автомобілів марки Chrysler підскочили на 32%, а Chrysler 200 – на 537%, що є абсолютним рекордом темпів зростання для FCA.

Компанія також зафіксувала максимальні обсяги продажів Jeep Cherokee і Jeep Wrangler у своїй історії. В цілому в травні було реалізовано на 13% більше автомобілів Jeep, ніж роком раніше.

Згідно з оцінками FCA, в цілому в США в травні було продано 17,9 млн автомобілів всіх марок в перерахунку на річні темпи. Консенсус-прогноз аналітиків складає 17,3 млн автомашин – максимум з серпня минулого року.

При цьому без перерахунку на річні темпи продажу в США в травні 2015 року, ймовірно, були на 1,1% менше, ніж у травні 2014 року, – 1 590 000. Аналітики пояснюють такий прогноз тим, що цього року в травні у доларів було 26 робочих днів проти 27 роком раніше.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua