Паролі мобільних гаманців замінить історія переглядів


Паролі мобільних гаманців замінить історія переглядів

Індійські та американські вчені розробили систему аутентифікації, яка замінить паролі. Сервіс заснований на історії браузера і активності в соцмережах.

Завдяки цій системі для доступу до того чи іншого сервісу на смартфоні, наприклад, мобільному гаманцю достатньо буде відповісти на кілька запитань.

Всі питання будуть пов’язані з попередніми діями користувачів. Наприклад, сервіс може запитати від кого було отримано SMS-повідомлення сьогодні вранці. Інформація, яку запитує система, унікальна і непередбачувана, що ускладнює підробку.

Сервіс під назвою ActivPass вже протестувало 70 осіб. Ступінь достовірності аутентифікації досягає 95%. Для цього використовуються відомості про активність користувачів в соціальній мережі Facebook, історія переглядів в браузері, повідомлення та інші операції зі смартфоном.

У 5% випадків програму можуть зламати хакери. Поки цей рівень безпеки явно недостатній для серйозних систем аутентифікації. Але подальші дослідження в галузі безпеки дозволять використовувати сервіс для заміщення традиційних паролів

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Технології&Авто
Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування