"Укртелеком" збільшив чистий збиток в 3,3 рази


"Укртелеком" збільшив чистий збиток в 3,3 рази

ПАТ “Укртелеком” в січні-березні 2015 року збільшив чистий збиток в 3,3 рази – до 165 млн грн, повідомляється в прес-релізі компанії.

“Зниження ділової активності на тлі триваючого економічного спаду і нестабільної ситуації на сході країни, незаплановані відновлювальні роботи в зоні АТО і втрата активів компанії в Криму мали істотний вплив на фінансові показники компанії”, – зазначили в “Укртелекомі”.

Чистий дохід компанії за цей період збільшився на 5,5% і склав 1,693 млрд грн.

Надходження від надання телекомунікаційних послуг склали 1,586 млрд грн.

“Збільшення на 35 млн грн в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося за рахунок збільшення обсягів доходів від надання послуг ШПД і міжнародного зв’язку”, – зазначають у компанії.

У першому кварталі 2015 обсяг капітальних інвестицій в розвиток телекомунікаційної інфраструктури склав 39 млн грн, інвестиції в основному були спрямовані в розвиток, розширення і модернізацію мережі, підвищення якості обслуговування користувачів масового і бізнес-сегментів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Світ
Все, що ми знаємо про:Укртелеком
В Контексті Finance.ua
Опитування