0 800 307 555
0 800 307 555

ДАІ посилює нагляд за автомобільними номерами


ДАІ посилює нагляд за автомобільними номерами

Державна автомобільна інспекція (ДАІ) посилює нагляд за використанням державних реєстраційних номерів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДАІ.

“Останнім часом набули масового характеру випадки експлуатації транспортних засобів без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу чи не відповідає вимогам стандартів, з номерним знаком, закріпленим у невстановленому для цього місці, закритим іншими предметами чи забрудненим, що дозволяє правопорушникам уникати відповідальності за порушення правил дорожнього руху і негативно впливає на безпеку дорожнього руху “, – йдеться в повідомленні.

Під час нагляду за дорожнім рухом працівники ДАІ будуть виявляти транспортні засоби, на яких використовуються номерні знаки з порушенням вимог підпункту в) пункту 2.9 Правил дорожнього руху (керувати транспортним засобом, не зареєстрованим у Державтоінспекції, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому транспортному засобу або не відповідає вимогам стандартів).

Відповідно до законодавства України, за вказані порушення передбачено штраф у розмірі від 170 до 255 грн. (Ч. 6. ст. 121 КУпАП). За повторне вчинення порушення протягом року, ч. 7 ст. 121 КУпАП передбачається штраф у розмірі від 255 до 510 грн. або громадські роботи терміном від 30 до 40 годин з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков пообіцяв дати вказівку працівникам Державтоінспекції припиняти появу на автомобільних номерах наклейок будь-якого змісту, в тому числі патріотичного.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Технології&Авто
Все, що ми знаємо про:МВС України
Опитування
В Контексті Finance.ua