Morgan Stanley: Курс долара в Україні виросте, а інфляція прискориться до 44%


Morgan Stanley: Курс долара в Україні виросте, а інфляція прискориться до 44%

Гривня до кінця 2015 року подешевшає з 21 грн/дол до 25 грн/дол. Такий прогноз озвучили аналітики американського банку Morgan Stanley.

Спад ВВП України, за прогнозом експертів, складе 6,3% при інфляції в 44,6%. Світовий банк при цьому очікує, що ВВП України впаде на 7,5%, а інфляція складе 30%.

“До кінця року гривня подешевшає і це, разом з поглибленням рецесії, призведе до зростання держборгу відносно ВВП і перевищенню кордонів, визначених МВФ (71% ВВП)”, – вважають в Morgan Stanley. За прогнозами S & P, до кінця року держборг України зросте до 93% ВВП.

Аналітики зазначають: щоб заощадити на платежах за зовнішнім боргом $15 млрд до 2020 року, як цього вимагає МВФ, Україні необхідно скоротити основну суму боргу на 50%.

Зате умови МВФ, не пов’язані з економічними показниками, Україна виконує, повідомляють в Morgan Stanley. У квітні тарифи на газ і теплоенергію були підвищені на 280 і 66% відповідно. Цей захід дозволить скоротити дефіцит “Нафтогазу” з 5,7% ВВП в 2014 році до 3,2% ВВП в 2015 році відзначають аналітики.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua