Демчишин чекає газу дешевше $220


Демчишин чекає газу дешевше $220

У третьому кварталі очікувана ціна газу для України складе нижче $ 220. Про це заявив міністр енергетики Володимир Демчишин.

“Нижче 220 доларів. Це наші очікування”, – сказав Демчишин, відповідаючи на питання про ціну газу.

За його словами, ціна буде залежати від спотових цін на європейському ринку. “Якщо буде мінятися європейська ціна, то це буде нам допомагати в переговорах. Формула, звичайно, зрозуміла, ви її бачили, тому порахувати в певній мірі (ціну – Ред.) На третій квартал ми можемо. Ми сподіваємося, що ця формула буде відображена в протоколі та договорі між “Газпромом” і “Нафтогазом”, – сказав міністр.

Нагадаємо, в даний час Україна має можливість імпортувати природний газ з Європи з боку Словаччини, Угорщини, Польщі.

Також буде імпорт газу з Росії. 1 квітня “Нафтогаз України” і “Газпром” підписали додаткову угоду до контракту на постачання газу, яке передбачає продовження дії ключових елементів Брюссельських домовленостей до кінця червня 2015 року.

Зокрема, цим технічним доповненням продовжується дія положень, що стосуються механізму формування ціни, режиму оплати та відбору газу. Ціна для “Нафтогазу” на другий квартал становить $247,18 за тисячу кубометрів, а принцип “бери-або-плати” не діє.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua