Місія МВФ вирішила приїхати в Україну раніше, ніж планувала


Місія МВФ вирішила приїхати в Україну раніше, ніж планувала

Місія Міжнародного валютного фонду почне роботу в Україні вже 12 травня, повідомляється на сторінці Національного банку України в соціальній мережі Facebook з посиланням на заяву глави НБУ Валерія Гонтарєва в ході традиційної наради з банкірами, проведеного 28 квітня.

«У Вашингтоні ми зустрічалися з колегами з центральних банків Китаю, Швеції, Польщі, Голландії. Також відбулися зустрічі як з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард, так і з представниками місії МВФ в Україні, яка почне роботу вже 12 травня », – йдеться в повідомленні.

Нацбанк підкреслює, що в ході проведених зустрічей міжнародні партнери відзначили прогрес у реформуванні української економіки і фінансового сектора. «Така висока оцінка наших зусиль від міжнародного співтовариства свідчить про правильність обраного нами шляху і додає нам сил для подальших активних кроків у цьому напрямку», – наводяться в повідомленні слова глави НБУ Валерія Гонтарєва.

Відзначимо, Міжнародний валютний фонд схвалив програму кредитування економіки України загальним обсягом 17,5 млрд дол. Строком на 4 роки. Перший транш у рамках нової програми в 5 млрд дол. Отримано 13 березня.

Другий і всі наступні транші МВФ можуть бути отримані за підсумками щоквартальних оціночних місій фонду, перша з яких очікується 15 червня.

Згідно з новою програмою, в 2015 році Україна може отримати із зовнішніх джерел порядку 16,3 млрд дол., включаючи 10 млрд дол. По лінії Міжнародного валютного фонду. У числі міжнародної допомоги кошти від Євросоюзу на 1,8 млрд дол. І від уряду США на 2 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua