Тримачі євробондів ДТЕК схвалили реструктуризацію


Тримачі євробондів ДТЕК схвалили реструктуризацію

Власники єврооблігацій найбільшого українського приватного енергохолдингу “ДТЕК” на $200 млн з терміном обігу до 28 квітня 2015 схвалили реструктуризацію цінних паперів за альтернативну процедуру, повідомляється в прес-релізі емітента.

Згідно з документом, обмін, за підсумками голосування, яке відбулося 23 квітня, схвалили 91,14% власників цінних паперів, які мають право брати участь у тендері.

Прес-служба емітента нагадала, що відповідна реструктуризація була також санкціонована Верховним судом Англії та Уельсу (High Court of Justice of England and Wales) 27 квітня 2015.

Таким чином, 20% номінальної вартості випуску буде погашено та інші цінні папери будуть обмінені на нові єврооблігації з повним погашенням в березні 2018 року і ставкою купона 10,375% річних. Крім того, інвестори, які раніше надали згоду на обмін до 13 квітня 2015 року, отримають премію в сумі $ 30 на кожну $ 1000 номіналу у власності.

Як повідомлялося, ДТЕК в 2010 році випустив п’ятирічні євробонди на $500 млн. Купонна процентна ставка за цінними паперами була встановлена на рівні 9,5% річних. Потім, у березні 2013 року, компанія рефінансувала 60% цінних паперів за рахунок випуску нових п’ятирічних єврооблігацій на $600 млн з купонною ставкою 7,875% річних.

Крім того, в 2014 році емітент викупив на ринку єврооблігації загальною номінальною вартістю $19 млн. ДТЕК створена в 2005 році для управління енергетичними активами групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова.

В даний час є найбільшою приватною вертикально-інтегрованою енергокомпанією країни. Корпорації делеговані функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок з видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua