Fitch знизило рейтинг Укрексімбанку до дефолтного рівня


Fitch знизило рейтинг Укрексімбанку до дефолтного рівня

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило рейтинг дефолту емітента за зобов’язаннями в іноземній валюті державного Укрексімбанку до “RD” (restricted default) з “С”.

Рішення було прийнято після оголошення банку про відстрочку на 3 місяці погашення облігацій на підставі угоди з власниками паперів. Це перший крок до проведення перепрофілювання випуску.

Рейтинг банку може бути переглянутий після завершення переговорів з кредиторами, йдеться в повідомленні.

Інші рейтинги банку агентство не змінило.

Обіг облігацій Укрексімбанку з терміном погашення в квітні 2015 продовжено на три місяці – до 27 липня 2015 року, відповідне рішення було прийнято більшістю голосів на зборах власників єврооблігацій банку.

Банк запропонував власникам єврооблігацій на $750 млн з погашенням 27 квітня 2015 продовжити в якості наступного кроку кінцевий термін погашення бондів на сім років і підвищити ставку купона.

У зверненні також перебувають єврооблігації Укрексімбанку з погашенням в 2016 році на $125 млн і з погашенням в 2018 році на $ 600 млн.

Всього Україна треба заощадити в поточному році $ 5,2 млрд за рахунок реструктуризації суверенних і гарантованих державою боргів.

Укрексімбанк заснований в 1992 році. Його єдиним власником є держава. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року з розміром активів він займав 3-е місце серед 158 діючих у країні банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Укрексiмбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua