Найбільший виробник курятини в Україні затвердив виплату $50 млн дивідендів


Найбільший виробник курятини в Україні затвердив виплату $50 млн дивідендів

Агрохолдинг МХП, найбільший виробник курятини в Україні, виплатить $50 млн квартальних дивідендів, або $ 0,47429 на акцію.

Як говориться в біржовому повідомленні компанії в середу, рада директорів на зборах 28 квітня затвердила такі дивіденди, які він називає проміжними.

МХП уточнює, що виплата намічена на 14 травня акціонерам, які були в реєстрі на 8 травня цього року. Рада директорів підтвердила, що дивіденди не будуть виплачені на акції компанії, що знаходяться в казначействі.

Виплата дивідендів буде підлягати вирахуванням прибуткового податку Люксембургу в розмірі 15%.

“Після докладного вивчення показників діяльності компанії в 2014 фінансовому році і проміжної звітності з 1 січня по 3 березня 2015 року, про що свідчить консолідований фінансовий звіт за 12 місяців, які закінчилися 31 грудня 2014, і квартальна фінансова звітність за період з 1 січня по 3 березня 2015, рада директорів затвердила виплату квартальних дивідендів у розмірі $ 0,47429 на одну акцію, що еквівалентно приблизно $ 50 млн “, – йдеться також у прес-релізі компанії.

Як повідомлялося, чистий збиток MHP SA, холдингової компанії великої української агропромислової групи “Миронівський хлібопродукт” (МХП), в 2014 році склав $412 млн проти чистого прибутку в $162 млн у 2013 році. Виручка компанії за минулий рік скоротилася на 8% – до $1,379 млрд.

“Миронівський хлібопродукт” у 2014 році наростив продажі м’яса птиці на 18% порівняно з 2013 роком – до 525,46 тис. тонн. У 2014 році агрохолдинг зібрав урожай зернових і олійних культур в обсязі близько 2, 03 млн тонн, що на 2% більше, ніж у 2013 році.

Агрохолдинг 29 квітня здійснив виплату $ 234 млн за єврооблігаціями з погашенням в 2015 році.

“Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. Займається також виробництвом зернових, соняшникової олії, інших продуктів харчування.

Продукція МХП реалізується під торговими марками “Наша Ряба” (охолоджена курятина), “Легко!” (Заморожені напівфабрикати), “Дружба народів”, “Бащинський”, “Європродукт” (ковбасні вироби і копченості), “Сертифікований Ангус” (елітна охолоджена яловичина), “Фуа Гра” (охолоджена і заморожена гусятина і фуа-гра).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua