Мінекономіки має намір ініціювати корпоратизацію 100 найбільших держкомпаній


Мінекономіки має намір ініціювати корпоратизацію 100 найбільших держкомпаній

Міністерство економічного розвитку і торгівлі має намір ініціювати акціонування (корпоратизацію) 100 найбільших державних компаній.

Про це в ході прес-конференції в рамках міжнародної конференції на підтримку України у вівторок заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

“Ми також маємо намір направити на розгляд уряду рішення, яке дозволить 100 компаніям бути корпоратизовані”, – сказав міністр.

Він зазначив, що таким чином в даних компаніях будуть створені ради директорів, які і будуть незалежні в управлінні компанії.

За його словами, Кабінет Міністрів також встановив, що аудит 50 найбільших держкомпаній може проводиться лише найбільшими аудиторськими компаніями.

Як повідомляло агентство, Міністерство інфраструктури має намір провести процес акціонування (корпоратизацію) Державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua