Пенсіонерам, у яких у квітні помилково вирахували частину пенсії, повернуть гроші


Пенсіонерам, у яких у квітні помилково вирахували частину пенсії, повернуть гроші

Пенсіонерам, у яких у квітні помилково вирахували частину пенсії, повернуть гроші. Йдеться про людей, які на роботу вже не ходили, але з їх пенсій вирахували 15%.

Зняли гроші у людей через те, що вони письмово не повідомили Пенсійний фонд про те, що припиняють працювати. Заяву до фонду треба зробити протягом десяти днів з моменту виходу на пенсію.

Недоотримані гроші, запевнив керівник Пенсійного фонду України, людям віддадуть вже в травні. “Усім цим людям, з яких в квітні місяці було невірно утримано, вже в травні буде повернута належна їм сума пенсій, яку вони недоотримали”, – пообіцяв глава фонду Олексій Зарудний.

Неповну пенсію в цьому місяці отримали 20 тисяч осіб. Вираховувати 15% пенсії з працюючих пенсіонерів, почали у квітні. Така норма буде діяти до січня наступного року.

“Не буде такої ситуації, що у когось неправильно вирахували гроші і їм вони не будуть повернуті. Всі ці питання будуть вирішені – прошу не хвилюватися наших людей. Все, що потрібно було, вони отримають”, – заявив Зарудний.

Раніше вченим повернули раніше обмежені або скасовані пенсії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua