Шахтарі вирішили, що рано послабили тиск на владу


Шахтарі вирішили, що рано послабили тиск на владу

Незалежна профспілка гірників (НПГУ) подала заявки на пікетування будівель Міністерства енергетики та вугільної промисловості по вул.Б.Хмельницького та Прорізної, а також адміністрації президента, повідомив журналістам голова об’єднання Михайло Волинець в Києві у вівторок.

“Ми офіційно подали заявку на проведення ради глав НПГУ в будівлі Міненерговугілля по Б.Хмельницького ще в п’ятницю. Це місце, де ми традиційно проводимо такі зібрання вже багато років … Однак сьогодні під приводом того, що ми пізно подали списки, інших відмовок, нас не допустили … Ми зараз будемо проводити засідання прямо тут (під будівлею Міненерговугілля – ред.), крім того, десь півтори години тому ми подали заявки на пікетування за цією адресою, Хрещатик, 30 (головна будівля Міненерговугілля) і на Банковій “, – сказав він.

М.Волинець додав, що участь в акціях будуть приймати виключно представники шахтарів-членів ради НПГУ, кількість яких невелика.

“Шахтарів зараз немає в Києві. Ми в п’ятницю вирішили їх відкликати … До нас зверталися громадяни, звертався ще з минулого тижня глава ДТЕК Максим Тимченко з тим, щоб послабити тиск, сісти з владою за стіл переговорів”, – сказав він.

М.Волинець додав, що, судячи з усього, рішення про ослаблення тиску було передчасним і про це свідчить недопуск ради НПГУ в будівлю Міненерговугілля.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Міненергетики АП
Опитування
В Контексті Finance.ua