У Раді вперлися - без 133 казенних авто нардепам не обійтися, - ЗМІ


У Раді вперлися - без 133 казенних авто нардепам не обійтися, - ЗМІ

Апарат Верховної Ради відмовився ліквідувати свій автопарк, тому що він забезпечує “якісне і безпечне обслуговування діяльності Верховної Ради України”.

Про це у Фейсбуці заявила ведуча телепрограми “Дорогі депутати” Тетяна Козирєва, посилаючись на відповідь керівника апарату парламенту Валентина Зайчука.

Журналіст наводить 4 сторінки листа Валентина Зайчука спікеру ВРУ Володимиру Гройсману і народному депутату Єгору Соболєву, в якому керівник апарату ВР обґрунтовує недоцільність ліквідації автобази.

Зокрема, Зайчук пише, що серед нардепів діючого скликання послугами парламентського автопарку користувалися 152 депутата, і за час роботи нової раді було виконано 2000 291 замовлення. У середньому щомісяця 120 депутатів викликають чергові авто, – зазначає керівник апарату ВР.

На балансі парламентської автобази знаходяться 133 легкових автомобіля, 24 автобуса і 15 вантажних і спеціальних автомобілів. Обслуговує цей автопарк в цілому 339 осіб, 209 з яких – водії.

Для обслуговування керівництва ВР закріплені 6 авто.

Тетяна Козирєва нагадує, що голова комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Єгор Соболєв звернувся до керівника апарату ВР Валентина Зайчука з пропозицією закрити парламентську автобазу після виходу в програмі “Дорогі депутати” матеріалу про парламентський автопарк .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua