Мінекономрозвитку скасує 130 обмежень для бізнесу і перейде до «гільйотини»


Мінекономрозвитку скасує 130 обмежень для бізнесу і перейде до «гільйотини»

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України затвердило план дерегулювання, що включає скасування 130 регуляторних обмежень для бізнесу, а також перехід до другого етапу дерегулювання – «гільйотини», повідомила прес-служба міністерства.

Згідно з повідомленням, у рамках дерегуляторної гільйотини Мінекономрозвитку планує оперативно здійснити повний перегляд всієї регуляторної бази.

При цьому регуляторні органи повинні будуть самостійно довести необхідність кожного з існуючих обмежень.

Верховна Рада ухвалила запропонований урядом закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегулювання).

За законопроект (№1580) у другому читанні проголосували 260 народних депутатів (за необхідного мінімуму в 226 голосів) із 354 зареєстрованих у сесійній залі (за необхідних 226).

Як зазначив голова Комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, цей законопроект “значно спрощує регуляторний тиск на бізнес, передбачає спрощення в ряді напрямків, в тому числі щодо сільського господарства”.

Крім того, Міністерство економічного розвитку і торгівлі в рамках дерегулювання планує в три етапи скоротити кількість і функції регулювальних органів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua