НКЦПФР констатує збільшення обсягу біржових контрактів з цінними паперами в 1 кварталі


НКЦПФР констатує збільшення обсягу біржових контрактів з цінними паперами в 1 кварталі

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку констатує збільшення обсягу укладених біржових контрактів з цінними паперами на 2,09%, або на 11,91 млрд гривень до 109,33 млрд гривень у січні-березні 2015 року порівняно з аналогічним періодом 2014 року.

Про це йдеться в повідомленні комісії.

Традиційно найбільший обсяг торгів на біржовому ринку серед всіх фінансових інструментів був зафіксований з державними облігаціями – 101,15 млрд гривень, або 92,52% сукупного обсягу біржових торгів.

До того ж, значне місце в загальному обсязі біржових торгів з цінними паперами займають операції з облігаціями підприємств – 2,69 млрд гривень, або 2,46%.

За січень-березень 2015 р. комісія зареєструвала 31 випуск акцій на загальну суму 13,36 млрд гривень, що більше на 10,44 млрд гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Якщо говорити про облігації, то за січень-березень 2015 р. зареєстровано 27 випусків облігацій підприємств на загальну суму 2,41 млрд гривень, порівняно з аналогічним періодом 2014 р. цей показник зменшився на 4,45 млрд гривень.

З приводу даних про реєстрацію випусків цінних паперів інститутів спільного інвестування, то за січень-березень цього року загальний обсяг випусків інвестиційних сертифікатів компаній з управління активами пайових інвестфондів значно зменшився і тепер становить 1,26 млрд гривень, тоді як у січні-березні 2014 р. цей показник становив 13,61 млрд гривень.

У сегменті реєстрації випусків акцій корпоративних інвестфондів спостерігається помірне зростання, зокрема за три місяці 2015 р. цей показник склав 740,35 млн гривень, тоді як за аналогічний період 2014 р. комісія зареєструвала випуск акцій на 4,9 млн гривень.

Як повідомляло агентство, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на своєму засіданні 16 квітня вирішила призупинити торги цінними паперами 15 емітентів на фондових біржах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua