Рада звільнила від ПДВ імпорт оборонної продукції


Рада звільнила від ПДВ імпорт оборонної продукції

Верховна Рада звільнила від податку на додану вартість імпорт продукції оборонного призначення.

За прийняття в цілому законопроектів №№1695 і 1694 проголосували 257 і 227 депутатів відповідно при мінімально необхідних 226.

Законопроектом №1695 звільнені від оподаткування ввізним митом складові (матеріали, вузли, агрегати, обладнання та комплектуючі вироби), що ввозяться на митну територію України в режимі імпорту для використання у виробництві продукції оборонного призначення, якщо замовником такої продукції є держава.

До закону додається перелік кодів таких товарів.

Разом з тим такі товари не будуть звільнятися від оподаткування, якщо вони мають походження з країни, визнаної державою-окупантом чи державою-агресором, або якщо вони ввозяться з території такої держави.

Законопроектом №1694 звільнені від оподаткування операції з ввезення на митну територію України імпорту таких товарів та з першої поставки цих товарів на митній території України для їх використання у виробництві продукції оборонного призначення, замовником якої є держава.

При цьому у разі нецільового використання таких товарів платник податку збільшує податкові зобов’язання (за результатами податкового періоду, на який припадає порушення) на суму податку, яка повинна бути сплачена в момент ввезення таких товарів, сплачує пеню і несе фінансову, адміністративну та кримінальну відповідальність.

Звільнення від оподаткування операцій із ввезення також не застосовується, якщо ввезені товари відбуваються або ввозяться з території держави – окупанта (агресора), а також з окупованої території України.

Відповідні зміни внесено до Митного та Податкового кодексів.

Як повідомляло агентство, 9 лютого Кабінет Міністрів затвердив державне оборонне замовлення на 2015 рік.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua