0 800 307 555
0 800 307 555

Саакашвілі закликав владу працювати як в останній день


Саакашвілі закликав владу працювати як в останній день

Багато реформи не просуваються, бо частина чиновників цього не хочуть.

Так сказав напередодні на зустрічі з підприємцями та волонтерами в Харкові радник Президента України, голова Дорадчої міжнародної ради реформ Михайло Саакашвілі.

“Багато реформи не просуваються, бо частина чиновників цього не хочуть. Мене завжди насторожує, коли всі дружно виступають за реформу. Тільки коли її противники відкрито починають саботувати її проведення, як тільки їх інтереси ущемляються – значить, щось вийшло, і реформа дала результат “, – зазначив Саакашвілі.

За його словами, з органів державної влади необхідно прибрати чиновників, які свідомо відмовляються від прийняття рішень.

“Головна проблема – бюрократія. Чиновник з вами в усьому погоджується, але коли треба прийняти рішення -«зістрибує». Це інерція влади: в останній момент не приймати рішення. Люди не бачили нових керівників, тому легко кажуть:” Всі вони злодії!”. Інерцію влади подолають нові люди, які не розбещені системою. Треба міняти відразу все: чиновників, міліцію, суди, прокуратуру. Не треба боятися помилок, їх не робить той, хто не працює. Принципово важливо, щоб люди реально відчули реформи в МВС, судочинстві , прокуратурі, системі медицини та освіти, щоб побачили, що в ході цих реформ створюється щось нове “, – додав Саакашвілі.

За його словами, без серйозної підтримки громадськості швидких змін не буде. “Давайте будемо працювати всі: волонтери, бізнесмени, особливо – влада, як ніби це останній день, останній шанс, який не можна упустити”, – підкреслив Саакашвілі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua