Корпорація UBG виставила на продаж свою частку клініки "Добробут"


Корпорація UBG виставила на продаж свою частку клініки "Добробут"

Корпорація UBG виставила на продаж належні їй 20% медичної мережі “Добробут”, в той же час потенційний покупець при бажанні може придбати всю мережу.

Згідно з оголошенням про продаж, розміщеному на сайті організованого корпорацією Українського бізнес центру в Лондоні (УБЦЛ), корпорація пропонує придбати від 20% до 100% медичної мережі “Добробут”.

За інформацією, розміщеною на сайті УБЦЛ, медична мережа “Добробут” об’єднує сім підрозділів, обслуговує близько 20 тис. пацієнтів на місяць.

Валовий дохід мережі в 2014 році склав $16,8 млн, прибуток – $1,145 млн, EBITDA – $3,3 млн.

На балансі мережі станом на 31 грудня 2014 значилося майно на загальну суму $6,8 млн.

Як уточнили агентству в корпорації, UBG має намір продати свою частину мережі (20%). Продаж більшої частки буде можлива “за згодою акціонерів”.

UBG не озвучував ймовірну вартість угоди.

Як повідомлялося, в серпні 2014 група інвесторів у складі інвестиційної компанії “Конкорд Капітал” і акціонера української національної мережі оптик “Люксоптика” Олега Калашникова придбала у корпорації UBG (обидві – Київ) 80% мережі клінік “Добробут”.

МЦ “Добробут” створений в 2001 році. Філії та центри компанії розташовані в Києві та Донецьку. Раніше в мережу входив також медцентр в Ялті (АРК).

Власником корпорації UBG був народний деаутат Руслан Демчак (фракція “Блок Петра Порошенка”), який залишався власником 20% акцій мережі клінік.

За підсумками 2013 року “Добробут” отримав чистий збиток у розмірі 27,713 млн грн, в той час як 2012 році був зафіксований прибуток у 2,242 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua