Українську промисловість врятує оборонно-промисловий комплекс, - Турчинов


Українську промисловість врятує оборонно-промисловий комплекс, - Турчинов

Розвиток оборонно-промислового комплексу виведе всю промисловість країни з кризи і дозволить країні відновити зростання економіки України. Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) України Олександр Турчинов.

“Оборонно-промисловий комплекс, який знищувався також систематично, як і знищувалася армія в Україні, сьогодні отримав нове дихання. І більше того, ми вже говоримо про те, що в умовах, в яких сьогодні знаходиться Україна, оборонно-промисловий комплекс стає тим локомотивом , який буде витягувати промисловість з кризи “, – оповіді він.

Турчинов підкреслив, що сьогодні основні державні замовлення “йдуть саме в межах оборонно-промислового комплексу”.

“Наше завдання відновити всі втрачені технології, відновити рівень оборонно-промислового комплексу, який був 20-30 років тому, але з сучасними технологіями, сучасною технікою, і найголовніше – це має бути сучасна зброя”, – підкреслив він.

Як відомо, підприємства ДК “Укроборонпром” почнуть перехід на стандарти НАТО у виробництві зброї. Про це повідомляє прес-служба відомства.

“Для цього фахівці Концерну, спільно з Міноборони України та представниками НАТО, розробили” Дорожню карту реформування системи стандартизації в оборонній сфері на 2015-2018 рр “. Відповідний документ став результатом семінару” Співпраця Україна-НАТО з питань політики стандартизації “, який розпочався 31 березня і проходив в рамках Трастового фонду Україна-НАТО з логістики та стандартизації із залученням експертів Альянсу “, – йдеться в повідомленні.

Раніше підприємства “Укроборонпрому” отримали доступ до Головного каталогу НАТО з логістики (NATO Master Catalogue of References for Logistics), який допоможе підприємствам українського ОПК швидше знаходити необхідні для виробництва озброєння комплектуючі.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:РНБОУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua