Facebook знову змінив алгоритм видачі: буде показувати більше постів від друзів, менше - від сторінок — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Facebook знову змінив алгоритм видачі: буде показувати більше постів від друзів, менше - від сторінок

Технології&Авто
370
Найбільша соціальна мережа у світі в черговий раз оновила алгоритм видачі в стрічці новин. Відтепер у хроніці користувача буде з’являтися більше публікацій від найближчих друзів і найцікавіших йому сторінок. Також зі стрічки пропадуть публікації, популярні в його оточенні. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.
Фото, відео, статуси та інший контент від найближчих друзів сильно підніметься в стрічці новин користувачів, у яких багато підписок. Також в хроніці, в першу чергу, з’являться публікації сторінок, якими користувач цікавиться найбільше.
Для користувачів, у яких мало підписок, Facebook перестане обмежувати кількість повідомлень від одних і тих же друзів, як це було раніше. Коли користувач перегляне стрічку до кінця, соцмережа запропонує йому пропущені замітки від друзів, чиї публікації він уже бачив у потоці вище.
Третя зміна, про яку повідомили в Facebook – це зниження пріоритету постів, які найчастіше коментували або лайкали друзі користувача. Тепер вони будуть з’являтися в хроніці нижче, а то й зовсім не потраплять до неї.
Для сторінок всі перераховані вище зміни можуть бути чреваті втратою охоплення й уваги в Facebook. «Вплив цих змін на утримання стрічки новин залежатиме від складу аудиторії та персональної активності користувача. У деяких випадках охоплення і прямий трафік сторінок можуть знижуватися. В цілому, щоб отримати більше трафіку, сторінкам потрібно продовжувати робити цікаві і важливі для користувача публікації, використовуючи кращі соціальні практики », – зазначають у Facebook.
Нагадаємо, соціальна мережа змінює алгоритми хроніки практично раз на півроку. Для користувачів принцип появи новин в їх стрічці зазвичай залишається за межами розуміння.
За матеріалами:
Ain.Ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас