"Газпром" пропонує "Нафтогазу" укласти окремий контракт на поставку газу на південний схід України


"Газпром" пропонує "Нафтогазу" укласти окремий контракт на поставку газу на південний схід України

“Газпром” пропонує провести спеціальні переговори про можливість укладення окремого прямого контракту на поставку газу на південний схід України, куди компанія вже поставила 555 млн куб. м газу на суму $174. 2 млн.

“Єдине питання, яке є проблемним (у відносинах з Україною – ред.), пов’язане з поставками газу на південний схід. З початку року, станом на 21 квітня,” Газпром “ направив споживачам південного сходу 554600000 куб. м газу. Сума заборгованості “Нафтогазу” по цих поставках досягла $174, 2 млн. Це питання має стати предметом спеціальних переговорів, і думаємо, що доцільно розглянути можливість укладення окремого прямого контракту “Газпромa” на поставку газу на південний схід”, – заявив глава “Газпрому” Олексій Міллер журналістам.

О.Міллер також повідомив, що передоплата, отримана від “Нафтогазу України” за квітневі поставки, з урахуванням залишку від передоплати за березень, склала $7,585 млн. За дві декади квітня по заявкам “Нафтогазу” поставлено 180, 7 млн куб. м газу.

“Всі спірні питання, за винятком заборгованості за газ, поставлений “Нафтогазу” минулого року, вирішені. Поточні поставки газу регулюються виключно чинним контрактом від 2009 року. Знижка на газ, надана урядом РФ, і рішення не пред’являти штрафи за умовою” бери або плати “не вимагають підписання будь-яких додаткових документів”, – підкреслив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Ціна на російський газ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua