НКЦПФР призупинила обіг ЦБ 15 емітентів у зв'язку із маніпулюванням цінами


НКЦПФР призупинила обіг ЦБ 15 емітентів у зв'язку із маніпулюванням цінами

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) призупинила торгівлю на будь-якій українській фондовій біржі цінними паперами 15 емітентів, щодо яких вбачаються ознаки маніпулювання цінами.

Як повідомляється в прес-релізі НКЦБФР, відповідне рішення ухвалене на черговому засіданні комісії 16 квітня 2015 у відношенні цінних паперів емітентів: ПАТ “Імпульс плюс”, ПАТ “Пантек”, ПАТ “Домінанта-колектив”, ПАТ “Сільськогосподарське підприємство ім. Петровського “, ПАТ” Київський завод газового обладнання та приладів “, ВАТ” Меттехізолстандарт “, ВАТ” Сільроспродукт “, ПАТ” Гранітна індустрія України”, ПАТ “Бюро кредитних історій “Фенікс”, ВАТ “Екопаливо-Україна”, ПАТ “Укрбуденерготехнологія” ( всі Київ), ПАТ “Хіммет” (Дніпропетровськ), ПАТ “Експо нафта продукт” (Донецьк), ПАТ “Ніконд” (Миколаїв), ПАТ “Південний транспорт” (Крим).

За словами глави НКЦБФР Тимура Хромаєва, які наведені в прес-релізі, регулятор рішуче налаштований продовжити приймати подібні рішення з метою захисту інтересів інвесторів і держави.

“Упевнений, що це стане нашими планомірними кроками у формуванні ринкового ціноутворення на цінні папери, без впливу фактора маніпуляцій цінами, і очищенню ринку від так званих фіктивних цінних паперів. Все це сприятиме функціонуванню в Україні прозорого фондового ринку з якісними інструментами”, – сказав він.

У прес-релізі також повідомляється, що протягом трьох найближчих місяців регулятор детально вивчить реальну біржову ситуацію і те, яким чином склалася така ціна на ці інструменти, для того, щоб зробити висновок про об’єктивну вартість та якість цих активів.

“Маніпулювання цінами на фондовому ринку – досить важкий економічний злочин і комісія буде мати нульову толерантність до тих учасників ринку, які будуть здійснювати такі правопорушення”, – зазначив Т.Хромаєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua