Corum Group очолив інвестменеджер СКМ


Corum Group очолив інвестменеджер СКМ

Генеральним директором Corum Group, що об’єднує машинобудівні активи найбільшої в Україні фінансово-промислової групи “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ, Донецьк), з 22 квітня 2015 призначений Яків Сідляренко, який до цього обіймав посаду інвестиційного менеджера СКМ.

Як повідомила прес-служба СКМ, Євген Ромащин, який очолював Corum Group (до ребрендингу – НПК “Гірські машини”) з 2010 року, прийняв рішення продовжити кар’єру за межами компанії.

СКМ відзначає, що Я.Сідляренко прийшов в СКМ в 2010 році на позицію інвестиційного менеджера машинобудівного бізнесу групи “СКМ”. Входив до складу наглядової ради Corum Group.

Сorum спеціалізується на наданні комплексних рішень, виробництві та сервісі обладнання у сфері видобутку, переробки і транспортування корисних копалин, а також будівництві шахт. До групи входять заводи, ремонтні та складальні майданчики в Україні та Росії, торгові компанії в Україні, Росії, Казахстані, Польщі та В’єтнамі.

У січні-березні 2015 року, згідно неаудованими даними, група збільшила консолідований виторг на 7,7% порівняно з жовтнем-груднем 2014 року – до 407, 8 млн грн, EBITDA склала 16,9 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua