В Україні встановлюють нові вимоги до фондових бірж


В Україні встановлюють нові вимоги до фондових бірж

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) схвалила проект рішення про затвердження нового порядку визначення біржового курсу цінних паперів, відповідно до якого планується індивідуально встановлювати критерії розрахунку біржового курсу для фондових бірж, йдеться в документі, який має агентство УНІАН.

Відповідно до пропозиції комісії, планується також встановити чіткі параметри для розрахунку біржового курсу цінних паперів: спред котирування цінного паперу – 15%; час існування спреду котирування цінного паперу – 50% часу торгового дня; загальна вартість лотів в межах спреду котирування цінного паперу – 20 тис. грн (для боргового цінного паперу – 200 тис. грн) та інше.

Біржі повинні будуть протягом п’яти днів з моменту вступу даного рішення в силу привести свою діяльність у відповідність до встановлених вимог.

Відзначимо, НКЦПФР в серпні 2013 затвердила Порядок визначення біржового курсу цінних паперів. Даний документ визначав умови, вимоги та порядок розрахунку біржового курсу цінного паперу.

Зокрема, встановлювалося, що біржовий курс цінного паперу розраховується в день проведення біржових торгів за цим цінним папером шляхом розрахунку середнього арифметичного зваженого цін біржових контрактів, укладених в цей торговий день і відповідають ряду вимог. Пізніше комісія продовжила термін виконання біржових контрактів, на підставі яких розраховується біржовий курс, до трьох днів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua