Фонд Порошенка збільшив частку в Київському заводі експериментальних конструкцій


Фонд Порошенка збільшив частку в Київському заводі експериментальних конструкцій

ПАТ “Закритий недиверсифікований корпоративний інвестфонд “Прайм Ессетс Кепітал” президента Порошенка збільшив до 48,2766%, або 2,738 млн простих іменних акцій частку в статутному капіталі ПАТ” Київський завод експериментальних конструкцій”.

Такі дані оприлюднив КЗЕК в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку з посиланням на дані депозитарію від 16 квітня 2015 року.

Згідно з повідомленням, до зазначених змін “Прайм Ессетс Кепітал” був власником 8,1705%, або 463,451 тис. акцій ПАТКЗЕК”.

В системі розкриття інформації НКЦБФРЗНКІФ” Прайм Ессетс Кепітал “значиться власником 48,2766% акцій КЗЕК станом на четвертий квартал 2014 року.

Акціонерами КЗЕК, крім фонду, на 16 квітня 2015 також були голова наглядової ради заводу Олексій Порошенко (14,7109%; на сьогодні також є главою наглядової ради і керівником “ЗНКІФ “Прайм Ессетс Кепітал” ) і член ревізійної комісії Людмила Овдій (0,352%).

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 20 квітня 2015 року, власником 100% акцій ПАТЗНКІФ “Прайм Ессетс Кепітал” є Петро Порошенко.

Як повідомлялося, 4 червня минулого року АМКУ дозволив ПАТЗНКІФ “Прайм Ессетс Кепітал” придбати акції афілійованого з ним КЗЕК.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua