Міноборони купило курток на 207 мільйонів у фірми з якою Нацгвардія судиться


Міноборони купило курток на 207 мільйонів у фірми з якою Нацгвардія судиться

Міністерство оборони уклало низку угод на закупівлю одягу для військових на загальну суму 207, 16 млн грн.

Про це пишуть “Наші гроші” з посиланням на “Вісник державних закупівель”.

З вказаної суми 117,48 млн піде на утеплені камуфльовані куртки. Їх замовлено 94 503 штук за ціною від 1190 до 1271 грн / шт., До кінця червня повинні доставити в Київ, Харків, Хмельницький та Одесу.

Ще 89,68 витратять на штани – також утеплені і камуфльовані. Всього замовлено 84 061 пари штанів, за ціною від 978 до 1130 грн/пара, умови поставки ті ж.
Найбільше замовлення отримало ТОВ “Олтекс” Ганни Огаренко – на 107, 09 млн грн.

За даними судового реєстру зараз в Господарському суді Києва перебуває у провадженні справа за позовом Військового прокурора Київського гарнізону в інтересах держави в особі Військової частини 3078 (Центральна база забезпечення Нацгвардії).

Військові вимагають від “Ольекс” повернути 1,3 млн грн за неякісні літні костюми: прокурор посилається на висновки ДП “Укрметртестстандарт”, яке визначило, що з маркування, зовнішнього вигляду і конструкції костюми відповідають встановленим вимогам, проте не відповідають ДСТУ за матеріалами, з яких пошиті.

Третьою особою у справі на прохання “Олтекс” залучено ВАТ “Черкаський шовковий комбінат”, у якого фірма закуповувала тканину для пошиття костюмів. Результатів слухання у справі в реєстрі поки немає.

Ще 22,29 млн грн. отримає “Астра Люкс” (Ольги Сергєєвої), 15,15 млн грн. – ТОВ “Формстиль” (партнерка Сергєєв – Ганна Туманова), також 44,24 млн грн отримає “ПО” Харків “(Віти Фелонюк та Валентини Якименко), також 12,66 млн грн. Заплатять ТОВ” Трініті “(Валентина Гаврилова та Ірина Загребельна), решта 5,73 млн грн дістанеться ТОВ “МіК” Олега Мітрохіна.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua