Київрада переписала бюджет міста. Куди витратять більше, а на що скоротять витрати?


Київрада переписала бюджет міста. Куди витратять більше, а на що скоротять витрати?

Депутати Київради внесли зміни до бюджету столиці і Програми соціально-економічного розвитку на 2015 рік.

Як повідомляється на сайті Київради, обсяг коштів, які підуть на пільги та субсидії, збільшено на 683,7 млн грн до 1,4 млрд грн. Це цільова субвенція з держбюджету.

На 29,2 млн грн збільшено видатки на утримання дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Перерозподілено майже 100 млн грн і додатково виділено 27,8 млн грн на фінансування заходів за Програмою соціально-економічного розвитку Києва на 2015 рік. Тепер на будівництво Другої нитки головного каналізаційного колектора направлять 40,9 млн грн замість запланованих раніше 0,9 млн грн. Завдяки його спорудженню Київ хоче звільнити інший колектор, який занадто старий і аварійно небезпечний.

На 26,5 млн грн збільшено капітальні видатки на реконструкцію школи №128 у Дніпровському районі, на 9 млн грн збільшено фінансування на реконструкцію дитсадка №383 у Солом’янському районі.

На 18,5 млн збільшено видатки на заходи безпеки в Києві за програмою “Безпечна столиця”. Переважно, це підтримка київської міліції – закупівля засобів захисту, рацій зв’язку, палього на патрульні машини.

На 24,6 млн грн збільшено видатки на реконструкцію міської клінічної лікарні №12 в Печерському районі.

Виділено майже 1 млн грн на протизсувні роботи в Голосіївському районі. 60 млн грн буде направлено на природоохоронні заходи – охорону і раціональне використання природних ресурсів, ліквідацію забруднення навколишнього природного середовища, збереження природно-заповідного фонду. Закладено бюджетне фінансування в розмірі 500 тис. грн на розробку проектів землеустрою для відведення земельних ділянок киянам-учасникам АТО.

47,5 млн грн виділено додатково на утримання та поточний ремонт автодоріг. 8,8 млн грн піде додатково на капітальні ремонти у парках і скверах.

Ще 67 млн грн перерозподілять переважно на асфальтування міжквартальних проїздів та освітлення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua