Яценюк доручив щомісяця переглядати тарифи на газ для промисловості


Яценюк доручив щомісяця переглядати тарифи на газ для промисловості

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), щомісяця переглядати тарифи на газ для промисловості.

Тарифи повинні переглядатися відповідно до ціни імпортного газу.

«Хочу нагадати, що кожен місяць тариф для промисловості повинен коригуватися Національною комісією з регулювання енергетики і комунальних послуг залежно від ціни імпортного газу», – сказав Яценюк.

Також прем’єр зазначив, що процедура перегляду тарифів має бути прозорою і зрозумілою як для промисловості, так і для населення.

Відзначимо, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, з 1 березня знизила граничну ціну газу для промислових споживачів на 19% – до 7200 грн за тисячу кубометрів з 8900 грн.

Знижена ціна не враховує ПДВ, надбавки і тарифи на транспортування. Водночас вона заснована на пропозиції НАК «Нафтогаз України», поданій у відомство.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua