Профільний комітет Ради підтримує зниження імпортного збору


Профільний комітет Ради підтримує зниження імпортного збору

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики підтримує перегляд додаткового імпортного збору у напрямку його лібералізації.

Про це заявив голова комітету Роман Насиров на бізнес-форумі в Києві.

«Враховуючи позитивну динаміку балансу зовнішньої торгівлі протягом перших місяців 2015 року, актуальним є питання перегляду додаткового імпортного збору у напрямку його лібералізації. Я можу впевнено сказати, що комітет податкової і митної політики буде підтримувати таке рішення», – сказав він.

За словами Насирова, введення імпортного збору допомогло стабілізувати фінансову ситуацію всередині країни, включаючи валютний курс і платіжний баланс.

Водночас голова комітету наголосив, що позитивні тенденції у зовнішній торгівлі є достатньою підставою для зменшення збору.

Уряд може прийняти рішення про перегляд додаткового імпортного збору за ставками 10% і 5%, що діє з лютого цього року, найближчим часом.

У кінці лютого міністр фінансів Наталія Яресько повідомила, що уряд вводить тимчасові заходи для стабілізації платіжного балансу у вигляді збору з імпорту за ставками 10% і 5%, щоб стабілізувати ситуацію на валютному ринку.

За її словами, збір не буде поширюватися на критичний імпорт, медичні приналежності, енергетичні ресурси, зокрема, на газ та інші важливі для української економіки і населення товари.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua