Замість столичних ЖЕКів - 10 керуючих компаній


Замість столичних ЖЕКів - 10 керуючих компаній

Київська міська рада зареєструвала комунальні підприємства (КП) “Управляюча компанія з обслуговування житлового фонду” у кожному з десяти районів Києва, на баланс яких житлово-експлуатаційні контори (ЖЕКи) передадуть житловий фонд, рухоме і нерухоме майно.

Новостворені КП також отримуватимуть плату за утримання будинків та прибудинкової території (квартплату).

- Згідно з даними в Єдиному державному реєстрі (ЄДР) юридичних і фізичних осіб КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району Києва” зареєстрована по вул. Північній, 22. Виконуючим обов’язки керівника КП призначений Андрій Болот.

- КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району Києва” зареєстровано по проспекту 40-річчя Жовтня, 17-б. Керівник – Валентин Вегера.

- Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району зареєстрована по вул. Соціалістичної, 6, її керівником призначений Володимир Радик.

- Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району зареєстрована по вул. Білоруській, 1, її керівником призначений Дмитро Савченко.

- Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дніпровського району Києва зареєстрована по вул. Челябінській, 9-Г, її керівником призначено Юрія Дзюба.

- Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Печерського району зареєстрована за адресою провулок І.Мар’яненко, 7, керівником призначено Іван Васильович Червоний.

- Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району Києва зареєстрована по вул. Симиренка, 17, керівник – Василь Григоренко.

- Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району Києва зареєстрована по вул. Закревського, 15, керівник – Ірина Бойко.

- Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району Києва зареєстрована за адресою Харківське шосе, 148а, керівник – Володимир Хоменко.

- Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району Києва зареєстрована по вул. Хорива, 36, керівник – Арсен Крикун.

Нагадаємо, Київрада прийняла рішення “Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва”, згідно з яким кількість підприємств, які надають послуги з утримання будинків та прибудинкових територій буде скорочено в чотири рази – з 40 до 10.

Згідно з рішенням Київради, в кожному районі створено КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду”, яка передається до сфери управління відповідної районної державної адміністрації.

Таким чином, столична влада хоче створити єдину систему управління ЖКГ, витратами на утримання апарату, тарифоутворення квартплати, а також підходами до використання коштів, які кияни сплачують ЖЕКам за комунальні послуги.

Як повідомлялося з посиланням на заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелєєва, таке рішення є першим кроком у реформуванні житлово-комунальним господарством (ЖКГ) столиці, наступним кроком буде “адміністрування заборгованості”, яка утворилася у ЖЕКів перед підприємствами за надані ними послуги, зокрема, з водопостачання, опалення.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Реформа ЖКГ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua