У Кабміні виділили мільйони на енергоефективність


У Кабміні виділили мільйони на енергоефективність

Кабінет Міністрів виділив 495 718 863,46 гривні на реалізацію заходів з енергоефективності.

Про це йдеться в постанові №177 від 8 квітня.

Згідно з ним, відповідні кошти Міністерству економічного розвитку і торгівлі доручено виділити Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Дані кошти будуть використовуватися для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження, спрямованих на виконання завдань і заходів Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки.

У постанові зазначається, що ці гроші надійшли у минулі періоди до спеціального фонду державного бюджету від Європейського Союзу як перший-третій транші за угодою про фінансування програми “Підтримка виконання Енергетичної стратегії України в галузі енергоефективності та відновлювальних джерел енергії”.

Як повідомляло агентство, раніше Кабмін виділив 343 млн гривень на компенсацію населенню 20% вартості твердопаливних котлів, 30% вартості тепломодернізації приватних житлових будинків та 40% вартості тепломодернізації багатоквартирних будинків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua