"Інтерпайп Сталь" в I кв. скоротила виплавку сталі більш ніж на третину


"Інтерпайп Сталь" в I кв. скоротила виплавку сталі більш ніж на третину

Електросталеплавильний комплекс “Інтерпайп Сталь” міжнародної вертикально інтегрованої трубно-колісної компанії (ТКК) “Інтерпайп” (Дніпропетровськ) у січні-березні поточного року знизив виплавку сталі, за оперативними даними, на 39,5% порівняно з аналогічним періодом минулого року – до 135 тис. тонн.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” представник підприємства, у березні виплавлено 47 тис. тонн сталі.

Раніше повідомлялося, що “Інтерпайп” в останні чотири місяці відчуває перебої з поставками брухту, робота компанії опиниться під загрозою, а працівники – під звільненням у разі відсутності поставок брухту чорних металів для виплавки сталі через його дефіциту на внутрішньому ринку.

На заводах компанії сьогодні працюють 12 тис. чол.

“Лом є стратегічною сировиною для підприємств” Інтерпайпу “. Він використовується для випуску сталевої заготовки, з якої згодом роблять готову продукцію – сталеві труби і залізничні колеса. Для виробництва 1 тонни сталі потрібно 1,2 тонна металобрухту. Максимальний обсяг заміщення брухту іншою сировиною (наприклад, гарячим брикетованим залізом) не може перевищувати 10-20% залежно від марки сталі “, – пояснювалося в коментарі компанії у відповідь на запит агентства.

“Інтерпайп Сталь” у 2014 році знизила виплавку сталі на 13,1% порівняно з 2013 роком – до 888 тис. тонн. При цьому в 2013 році виплавлено 1, 028 млн тонн сталі.

Першу плавку комплекс здійснив 17 січня 2012.

“Інтерпайп Сталь” – перший металургійний завод, побудований з нуля в Україні майже за півстоліття. Загальний обсяг інвестицій склав $ 700 млн.

Завод є ключовим проектом для ТКК “Інтерпайп”, спрямованим на забезпечення трубного і колісного виробництва власної сталевої заготівлі.

“Інтерпайп” входить в десятку найбільших у світі виробників безшовних труб, є третім за величиною виробником суцільнокатаних залізничних коліс в світі.

У структурі компанії – п’ять промислових активів: “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)”, “Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)”, “Інтерпайп Ніко-Тьюб”, “Дніпропетровський Втормет” і електросталеплавильний комплекс “Дніпросталь” під брендом “Інтерпайп Сталь “.

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен Віктор Пінчук і члени його сім’ї.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua