Фонд гарантування вкладів озвучив борги "Укрпошти" перед Дельта Банком


Фонд гарантування вкладів озвучив борги "Укрпошти" перед Дельта Банком

Державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” затримало платежі в неплатоспроможний Дельта Банк (Київ) на 23 млн грн, повідомила прес-служба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

“На 30 березня 2015 обсяг коштів, прийнятих УДППЗ “Укрпошта” від клієнтів, які не були перераховані в АТ “Дельта Банк”, становить 23 млн 912 тис. 587,5 грн … Фонд звернувся до УДППЗ “Укрпошта” з проханням оперативно перерахувати грошові кошти фізосіб, які надавалися ними виключно для подальшого їх перерахування в АТ “Дельта Банк”, – вказується в повідомленні.

У Фонді наголошують, що відповідно до статті 36 закону про систему гарантування вкладів при тимчасової адміністрації в неплатоспроможності банку не здійснюється залік зустрічних вимог, оскільки це може призвести до порушення порядку погашення вимог кредиторів.

“Замість вжиття заходів щодо негайного припинення дій, які завдають значних матеріальних збитків, насамперед, позичальникам АТ“Дельта Банк”… оператор поштового зв’язку у своєму відкритому листі, оприлюдненому на сайті, звернувся до спотворення фактів. Така позиція УДППЗ “Укрпошта” представляється вкрай безвідповідальною”, – резюмується в повідомленні.

Як повідомлялося, “Укрпошта” звернулася з відкритим листом до директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб з проханням не допустити штучного блокування його коштів у Дельта Банку.

Дельта Банк заснований в 2006 році. Його найбільшими акціонерами до початку 2015 року були Микола Лагун (70,6059%) і Cargill Financial Services International, Inc. (29,3941%).

Фонд гарантування ввів в Дельта Банк тимчасову адміністрацію на термін до 2 вересня 2015 року.

Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року з розміром загальних активів Дельта Банк займав 4-е місце (60,303 млрд грн) серед 158 діючих банків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua