Shell залишиться лідером у Великій Британії щодо дивідендної прибутковості, - ЗМІ


Англо-голландська Royal Dutch Shell Plc, як очікується, цього року збереже першість з дивідендної дохідності серед британських компаній, незважаючи на покупку BG Group за 47 млрд фунтів стерлінгів ($ 70 млрд), прогнозує аналітична компанія Markit.

Як пише Financial Times, ряд інвесторів вважав, що величезна угода може негативно позначитися на дивідендах Shell.

Однак Markit звертає увагу на масштаби компанії, яка буде створена після об’єднання – Shell-BG Group, оскільки вона одна буде виплачувати близько 10% дивідендів у списку FTSE 100.

За оцінками Markit, власники акцій Shell категорії A в цьому році можуть розраховувати на дивідендну прибутковість у розмірі 6,2%, що, ймовірно, буде найвищим результатом серед 350 найбільших компаній Великої Британії, що входять до списку індексу FTSE 350. Усього Shell направить на дивіденди по акціях категорій A і B в 2015 році близько 8 млрд фунтів.

Незважаючи на обвал цін на нафту, Markit очікує, що нафтогазовий сектор залишиться основним джерелом дивідендів у рамках FTSE 350. Загальна сума виплат нафтогазових компаній досягне 14,2 млрд фунтів. На другому місці по дивідендах будуть банки, на третьому – фармкомпанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua