"Київенерго": населення стало менше платити за тепло


"Київенерго": населення стало менше платити за тепло

Розрахунки населення за тепло перед ПАТ “Київенерго” в поточному опалювальному сезоні знизилися до 65%, повідомила фінансовий директор компанії Тетяна Грязнова на прес-конференції в п’ятницю.

“Якщо в цілому брати рівень розрахунків групи споживачів ЖЕО і населення, то минулого року це було 82-92%, а цей рік зниження (в опалювальний сезон – з листопада 2014 по квітень 2015) до 65%”.

У той же час Т.Грязнова додала, що ситуацію поліпшує той факт, що 95% споживачів перейшли на прямі розрахунки за тепло з “Київенерго” (а не через ЖЕО, як це було в минулі роки): кошти перестали “осідати” у посередника .

На думку фінансового директора “Київенерго”, погіршення розрахунків населення за тепло пов’язано, зокрема, з переходом на графік оплати виключно в опалювальний сезон (а не з розбивкою на 12 місяців, як це було колись), а також зі зростанням тарифів. “До наступного сезону ми хочемо спільно з регулятором відпрацювати більш м’яку систему, наприклад, варіант двуставочного тарифу”, – сказала вона.

Станом на 1 квітня 2015 заборгованість перед “Київенерго” всіх категорій споживачів за теплову енергію склала більше 2,2 млрд грн. Майже 92% цієї заборгованості припадає на комунальні підприємства, житлові організації та бюджетні установи.

У свою чергу, заборгованість “Київенерго” за період з 1 квітня 2014 року по 1 квітня 2015 перед НАК “Нафтогаз України” за використане паливо становить 975 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua