Мінагропрод хоче в 2015 році позбутися більше 100 держпідприємств


Мінагропрод хоче в 2015 році позбутися більше 100 держпідприємств

Міністерство аграрної політики і продовольства України планує в 2015 році виставити на приватизацію 101 державне підприємство, що входить до сфери управління міністерства.

Про це повідомив голова Мінагропроду Олексій Павленко на прес-конференції, присвяченій підписанню меморандуму про співпрацю між міністерством та Фондом інновацій та розвитку Грузії.

«Планується до приватизації 101 підприємство», – сказав Павленко.

При цьому він зазначив, що в цілому Мінагропрод планує виставити на приватизацію 461 об’єкт, 48 з яких знаходяться на території окупованого Криму.

Павленко також наголосив, що підприємства, які забезпечують продовольчу безпеку країни, не підлягатимуть приватизації.

«Підприємства, які є необхідними для національної безпеки і для нашої продовольчої безпеки, – це принципові позиції, які повинні залишатися під контролем держави», – сказав міністр.

Зазначимо, у сфері управління Мінагропроду знаходиться близько 470 підприємств. З них, за словами голови міністерства Олексія Павленка, 92 здійснюють господарську діяльність, 76 не працюють зовсім, 63 знаходяться в процесі банкрутства, 68 – в стані ліквідації, 149 – у процесі реорганізації, решта – залишилися в окупованому Криму.

Раніше про необхідність провести приватизацію близько 500 підприємств, які знаходяться у віданні Міністерства аграрної політики та продовольства України, заявив народний депутат від партії «Блок Петра Порошенко», голова міжфракційного «Аграрного об’єднання» Леонід Козаченко. У свою чергу, заступник голови Мінагропроду Володимир Лапа повідомив, що міністерство в цілому підтримує ідею приватизації, однак вважає, що спочатку на цих підприємствах повинен бути змінений менеджмент та проведений аудит.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua