Євробонди Укрексімбанку та Ощадбанку злетіли на новинах про можливу "м'яку" реструктуризацію


Євробонди Укрексімбанку та Ощадбанку злетіли на новинах про можливу "м'яку" реструктуризацію

Котирування квазісуверенних облігацій банків України у вівторок продемонстрували істотне зростання на тлі повідомлення Міністерства фінансів, що умови реструктуризації не припускають списання частини основного боргу.

Як повідомив агентству трейдер відділу торговельних операцій з борговими цінними паперами інвесткомпанії “Драгон Капітал” Федір Багненко, ціни на ці облігації стабілізувалися біля позначки 50%, за винятком випуску Укрексібанк-15, вартість якого наблизилася до 60%, а також субординованих паперів Укрексімбанк-16 , які поки не приєдналися до сформованої тенденції.

На думку трейдера, заяви заступника глави МВФ Девіда Ліптона щодо існування деякої “відстрочки” для оцінки прогресу України в питанні реструктуризації боргу також повинні надати деяку підтримку українських паперів, припускаючи не настільки “примусовий” переговорний процес.

Як повідомив Ф.Багненко, облігації ДТЕК у вівторок опинилися під тиском продавців на новини про звернення Генпрокуратури до суду щодо визнання незаконної приватизації “Дніпроенерго”.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів України на засіданні 4 квітня за пропозицією Міністерства фінансів затвердив перелік зовнішніх боргових зобов’язань, щодо яких планується здійснення угод щодо зміни умов запозичень, включивши в нього єврооблігації держбанків, “Укрзалізниці” і Києва і давши вказівки учасникам процесу реструктуризації.

При цьому в повідомленні Мінфіну зазначалося, що, враховуючи важливість “Укрексімбанку” і “Ощадбанку” для банківської системи і відновлення економіки України, угоди щодо зміни умов запозичень їх зовнішніх зобов’язань мають на меті досягнення тільки цілей програми МВФ по ліквідності (“мета 1”).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua