МВФ: Україна веде переговори з низкою країн про валютні свопи


МВФ: Україна веде переговори з низкою країн про валютні свопи

Україна веде переговори з низкою країн про надання нашій країні валютних свопів (взаємного обміну валют) для зміцнення золотовалютних резервів, повідомив журналістам заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон.

Як повідомляє Wall Street Journal (WSJ), Ліптон сказав про це в ході міжнародної конференції на підтримку реформ в Україні, проведеної інститутом Петерсона у Вашингтоні.

«У міру відновлення золотовалютних резервів країни Україна почала переговори з низкою країн щодо надання валютних свопів», – цитує WSJ Ліптона.

Валютний своп є взаємною угодою щодо обміну валют. Він може бути використаний у разі необхідності поповнення валютного кошика взаємодіючих країн. Раніше Мінфін уже повідомляв, що веде переговори про валютний своп з Китаєм.

Відзначимо, Міжнародний валютний фонд є ключовим кредитором України, який ухвалив 11 березня поточного року чотирирічну програму кредитування української економіки загальним обсягом 17,5 млрд дол. Перший транш Україна отримала 13 березня. Його обсяг склав 5 млрд дол. Одночасно, Україна почала переговори з ключовими власниками євробондів про можливу реструктуризацію боргів в обсязі близько 15 млрд дол. При загальному обсязі держборгу в 70 млрд дол. Комітет переговірників з боку власників паперів очолює американський інвестиційний фонд Franklin Templeton.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua