Спрощені норми реорганізації підприємств


Спрощені норми реорганізації підприємств

Верховна Рада спростила процес припинення юридичних осіб та дозволила підприємцям при реорганізації підприємств не звільняти співробітників.

За закон про внесення змін до закону про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проголосувало 263 народних депутата.

Як зазначив, представляючи документ, керівник комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк, він “дозволяє підприємцям, які знаходяться на стадії реорганізації, мають філії, нормально зробити цю реорганізацію, а не звільняти штучно людей, штучно не закривати філіали, не вбивати виробництво “.

За словами керівника профільного комітету, згідно з чинним сьогодні законом, якщо підприємець хоче реорганізувати підприємство, змінити форму філії, то він повинен штучно звільнити людей, виплатити їм відповідні кошти “, а це величезне навантаження на бюджет, і це колосальна бюрократія”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua