Кабмін затвердив порядок використання коштів на соціальну та психологічну реабілітацію населення.


Кабмін затвердив порядок використання коштів на соціальну та психологічну реабілітацію населення.

Кабінет Міністрів затвердив порядок використання коштів на соціальну та психологічну реабілітацію населення.

Про це йдеться в постанові уряду №149 від 31 березня.

Згідно з ним, головним розпорядником бюджетних коштів за програмою здійснення заходів з надання соціальної та психологічної допомоги центрами соціально-психологічної реабілітації населення.

Уряд визначив, що відповідальним виконавцем даної програми є Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (АТО).

Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів з надання центрами соціальної та психологічної допомоги постраждалим учасникам АТО, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, та населенню, яке проживає на території радіоактивного забруднення, з урахуванням необхідності погашення заборгованості за бюджетними зобов’язаннями минулих років, зареєстрованої в органах Державної казначейської служби.

Центрам реабілітації доручено подавати Держслужбі звіт щоквартально до 15 числа наступного місяця, а річний – до 20 січня наступного року.

Як повідомляло агентство, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк ініціює залучення волонтерів до реабілітації та допомоги демобілізованим бійцям сил АТО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua