Кабмін передав управління 51% -ною держчасткою у створеному з Фірташем ТОВ "ЗТМК "державною "ОГХК"


Кабмін передав управління 51% -ною держчасткою у створеному з Фірташем ТОВ "ЗТМК "державною "ОГХК"

Кабінет міністрів передав управління державною часткою в розмірі 51% ТОВ “Запорізький титаномагнієвий комбінат” (ЗТМК) держпідприємству “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”.

Це закріплено розпорядженням Кабміну №287-р від 4 квітня, оприлюдненому в понеділок.

При цьому Кабмін встановив, що держпідприємство не має права передавати виконання доручень іншій особі, договір-доручення укладається на строк до трьох років, а держпідприємство здійснює функції представника за договором-дорученням безоплатно.

У розпорядженні зазначено, що така пропозиція надійшла від Фонду державного майна (ФДМ) і було погоджено з Міністерством економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ). Договір-доручення на здійснення функцій управління буде укладено з керівником ОГХК.

ЗТМК – єдиний в Україні та Європі виробник металевого губчастого титану. Проектна потужність комбінату – 20 тис. тонн на рік, однак через зношування виробничих фондів підприємство в даний час може випускати 10 тис. тонн губки.

Держава володіє контрольним пакетом ТОВЗТМК”, структури Group DF – 49%.

“Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (спочатку – ДП “Вільногірський державний гірничо-металургійний комбінат”) створена тоді ще функціонував Мінпромполітики в 2009 році. У неї входять Вільногірський ГМК та Іршанський ГЗК.

У 2012 році ПрАТ “Кримський титан”, що входить в Group DF Дмитра Фірташа, домовився з ФДМ про оренду ІршанскогоГОКа і Вільногірського ГМК до вересня 2014 року. Кабмін 6 серпня 2014 вирішив не продовжувати ці договори оренди.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua