0 800 307 555
0 800 307 555

Банк Бахматюка "Фінансова ініціатива" визнали придатним для виплати пенсій та грошової допомоги

Світ
1500
Конкурсна комісія по відбору банків, в яких можуть відкриватися рахунки для виплати пенсій та грошової допомоги, вирішила продовжити договір з банком “Фінансова ініціатива” до 1 липня.
Як повідомила конкурсна комісія у пресі, відомство прийняло дане рішення, “розглянувши висновки Національного банку України щодо фінансового стану та виконання протягом останніх шести місяців економічних нормативів банку, уповноваженого обслуговувати поточні рахунки пенсіонерів та одержувачів допомоги, проаналізувавши його діяльність по виплаті пенсій та грошової допомоги , дотриманню чинного законодавства “.
Банк “Фінансова ініціатива” заснований в 2005 році. Єдиним його акціонером до початку січня 2015 було ТОВ “Інвест-Сервіс”. Основним бенефіціаром є Олег Бахматюк.
Бахматюк також є найбільшим акціонером VAB Банку. Раніше повідомлялося, що рішення про відкликання банківської ліцензії та ліквідації VAB Банку НБУ прийняв 20 березня.
Згідно з даними Нацбанку України, на 1 січня 2015 року з розміром активів (17,539 млрд грн) банк “Фінансова ініціатива” займав 18-е місце серед 158 українських банків.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас