Співвласник "Київстару" і life :) вкладе $16 млрд у телеком-активи США і ЄС


Співвласник "Київстару" і life :) вкладе $16 млрд у телеком-активи США і ЄС

Британська інвестиційна компанія LetterOne Technology (L1Technology) має $16 млрд для вкладень в технологічні та телекомунікаційні компанії США і Великої Британії. L1Technology, що належить акціонерам російської “Альфа-груп”, сформувала консультативна рада з “важковаговиків” світового ІТ-бізнесу.

До нього увійшли співзасновник Lastminute.com Брент Хоберман, ірландський підприємець у сфері зв’язку Денис О’Брайен, колишній менеджер Google Осама Бедіер, один з колишніх керівників Skype Рас Шо, співзасновник Vodafone сер Юліан Хорн-Сміт.

Голова L1Technology Олексій Резнікович заявив, що серед можливих об’єктів для покупки компанія вивчає традиційні телекомунікаційні компанії, які потребують підтримки або новому капіталі, а також інтернет-компанії, що створюють мобільні додатки і потокові сервіси.

Олексій Резнікович відзначив, що у L1Technology немає боргів на балансі, тому за рахунок залучення кредитів доступні їй кошти можуть бути збільшені до $25 млрд.

За даними FT, L1Technology виступатиме холдинговою компанією для пакетів акцій, що належать “Альфа-груп”: 47,85 голосуючих акцій в Vimpelcom (куди входить “Київстар”) і 13,22% – в Turkcell (основний акціонер “Астеліту”). Одним із співвласників “Альфа-груп” є виходець зі Львова російський мільярдер Михайло Фрідман.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Київстар
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua