0 800 307 555
0 800 307 555

РФ може пред'явити правові претензії з приводу реверсу газу в Україну


РФ може пред'явити правові претензії з приводу реверсу газу в Україну

Поставки газу в Україну з Європи можуть стати предметом правового переслідування з російського боку, правда, це не стосується головного реверсного потоку з ЄС в Україну – словацького, заявив міністр енергетики РФ Олександр Новак.

“Це питання, на наш погляд, не таке просте, і його сьогодні вивчають юристи. Можливо, що за окремими контрактами будуть проводитися і правові претензії в цьому сенсі”, – заявив російський міністр.

“Але ситуація дійсно в цьому сенсі змінилася. Був побудований і побудовані потужності, збільшені потужності газопроводу” Вояни-Ужгород “. І газ фактично сьогодні частково поставляється зі Словаччини. І ми розуміємо, що от якщо це віртуальний реверс, віртуальний реверс, безумовно, він , на наш погляд, незаконний. Якщо ж це фізичний реверс газу, коли йдуть фізичні обсяги поставок газу в зворотному напрямку, тоді це, звичайно, відповідає чинному законодавству, діючими контрактами “, – визнав А.Новак.

Україна отримує газ з Європи з території Словаччини, а також Польщі та Угорщини.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Ціна на російський газ
Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua