Порошенко б'є танками і БТРами по безробіттю


Порошенко б'є танками і БТРами по безробіттю

Українська оборонна промисловість набирає обертів, створюються нові робочі місця, констатував президент України Петро Порошенко.

“Український оборонпром, який сьогодні перейшов на тризмінну роботу, швидко нарощує бойову потужність Україні”, – сказав глава держави в навчальному центрі Національної гвардії України в с. Нові Петрівці (Київська обл.).

Він зазначив: “Ми підкреслюємо, що ми танками і БТРами б’ємо по безробіттю”.

За словами П.Порошенка, тисячі нових робочих місць, які були створені на оборонних підприємствах, – це “внесок у відновлення, в тому числі і промислового потенціалу України”.

На базі навчального центру Нацгвардії в с.Нові Петрівці за участю президента П.Порошенко в суботу відбувся демонстраційний показ зразків озброєння і військової техніки.

Була представлена продукція підприємств держконцерну “Укроборонпром” та низки інших українських підприємств. Спецекспортери “Укроборонпрому” також продемонстрували сучасні прилади і техніку від іноземних компаній.

Під час заходу були представлені зразки бронетанкової, високоточної і стрілецької зброї, засоби протиповітряної оборони, артилерійські системи, безпілотні авіаційні комплекси. Зокрема, вперше продемонстровані оснащені бойовими модулями від ПАТ “Маяк” бронеавтомобілі Saxon і HMMWV (“Хаммери”).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua