Прем'єр пояснив, від чого залежатиме курс гривні


Прем'єр пояснив, від чого залежатиме курс гривні

Уряду і Національному банку завдяки переговорам з ключовим кредитором країни – Міжнародним валютним фондом – вдалося стабілізувати валютний курс, але багато чого залежить від ситуації на Донбасі.

Про це сказав прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Хочу бути обережним, але разом з тим спокійним в питанні валютно-курсової політики. Це питання Нацбанку, і кожен повинен відповідати за своє. Але ми провели переговори з МВФ і отримали перші 5 млрд дол. Вони зараз знаходяться в резервах, інша частина знаходиться в резервах уряду. Вона призначена для зовнішніх виплат. Ми стабілізували валютний курс, – сказав Яценюк. – Дуже багато залежить від військової ситуації, що відбуватиметься на сході. Якщо ситуація буде стабілізуватися, то це буде позитивно впливати на економіку ».

Зазначимо, 11 березня Україна і Міжнародний валютний фонд прийняли програму співпраці строком на 4 роки і обсягом фінансування 17,5 млрд дол. 13 березня Україна отримала перший транш за програмою в обсязі 5 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua