НКЦПФР констатує зростання обсягу біржових контрактів з цінними паперами майже на 50%


НКЦПФР констатує зростання обсягу біржових контрактів з цінними паперами майже на 50%

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку констатує зростання обсягу укладених біржових контрактів з цінними паперами 47,3%, або на 13,5 млрд гривень до 47,3 млрд гривень в березні 2015 року порівняно з аналогічним періодом 2014 року.

Про це йдеться в повідомленні комісії.

“У березні 2015 року було укладено біржових контрактів на суму 47,3 млрд гривень, тоді як у березні 2014 року – на 21,8 млрд гривень”, – йдеться у ньому.

Згідно з повідомленням, найбільший обсяг операцій з цінними паперами спостерігався по операціях з державними облігаціями (32,7 млрд гривень), облігаціями підприємств (511 млн гривень) та акціями (746 млн гривень).

Лідерами серед організаторів торгівлі стали фондові біржі “Перспектива” (Дніпропетровськ) (26,7 млрд гривень) і ПФТС (7,7 млрд гривень).

Як повідомляло агентство, НКЦПФР констатувала зростання обсягу укладених біржових контрактів з цінними паперами на 4,6%, або на 2,1 млрд гривень до 47,3 млрд гривень в лютому.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НКЦПФР
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua