Київ має намір ліквідувати незаконні автостоянки


Київ має намір ліквідувати незаконні автостоянки

Відмова підприємців, які експлуатують в столиці незаконні паркувальні майданчики, усувати порушення призведе до того, що такі автостоянки будуть ліквідовані.

“Зараз тривають перевірки. Минулого тижня винесено два приписи фізичним особам-підприємцям з вимогою протягом трьох днів надати проектно-дозвільну документацію на виявлені нічні паркувальні майданчики. Якщо відповідну документацію не буде надано у встановлений термін, то, згідно із законодавством, ми маємо право на ліквідацію, знесення такої автостоянки”, – повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на директора комунального підприємства “Київтранспарксервіс” Володимира Першина.

За його словами, всі суб’єкти господарювання мусять працювати в правовому полі, водночас деякі з них ігнорують звернення про укладення договорів на надання права на експлуатацію місць паркування. Відповідно, вони продовжують працювати без сплати збору за місця для паркування до бюджету.

“У такому випадку нам залишається одне – ліквідація, тобто, повне знесення таких автостоянок. Після цього такі земельні ділянки будуть запропоновані всім бажаючим підприємцям на рівних і прозорих умовах з метою укладення договорів з комунальним підприємством. У даному випадку це – єдиний шлях забезпечити законність використання земельних ділянок міста, які відведені під паркувальні майданчики”, – сказав В.Першин.

Він також нагадав, що через функціонування паркувальних майданчиків на самовільно зайнятих земельних ділянках, за попередніми підрахунками, бюджет Києва щороку недоотримує понад 25 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:КМДА
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua