Пенсійний фонд -банкрот, - Розенко


Пенсійний фонд -банкрот, - Розенко

Пенсійному фонду не вистачає близько 80 млрд. грн для виплат пенсій в тих розмірах, які існують сьогодні, заявив міністр соціальної політики України Павло Розенко.

“Якщо говорити прямо, він (Пенсійний фонд – ред.) – банкрут, і без допомоги держави ця фінансова інституція просто б не існувала”, – наводить вислів П.Розенко прес-служба Мінсоцполітики.

П.Розенко зазначив, що завдяки спільній позиції президента України та урядової переговорної групи вдалося відійти від ключової вимоги МВФ щодо збалансування бюджету Пенсійного фонду за рахунок підвищення пенсійного віку до 65 років.

“Чи доведеться знову повертатися до питання підвищення пенсійного віку, залежить від того, наскільки швидко ми зможемо вивести зарплати з тіні, наскільки швидко економіка дасть ресурс. 200 млрд. грн. щорічно виплачується в тіньовому секторі, з яких не сплачується ніяких внесків. На сьогодні – це основний ресурс Пенсійного фонду “, – підсумував П.Розенко.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Пенсійна реформа в Україні
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua